3 prosince, 2022

Lampárna na 5. nástupišti

Vítejte u nás!
Za starejch dob se při hostinách nechali obveselovat zrůdama. Tak do toho
!
Feldkurát Katz

39 thoughts on “Lampárna na 5. nástupišti

 1. Nulo, nevím proč vedeš ten svůj web o kerém, si myslíš , asi, že je něčím užitečný, ale já ti to povím na rovinu. Si užitečný jen zaprodaným cizákům, kerým alespoň chráníš blboně pře dnormálním myšlením, a normální lidi, kerým o něco de podrazíš nohya svedeš je z cesty do lampárny.

  Ty lumpe podrazáckej.

  Ty si opravdu ubožák, zacházíš s právem vyjadřování jako by to byla hospoda nebo nějakej účet, či tvůj chlívek, gde jezděj tvoje prasečácký vlaky a ty je jako přehazuješ na r(l)ůzné koleje. Nemůžu ani jeden příspěvěk a mimo toho ti tam stádo od rána do večera mele seno v hubě celej den.

  Ale je to vůbec zvláštní sociopatická úchylka. Vést web a ukájet se na něm.

  Máš svůj internotovej stát. Ty rozhoduješ, ty mažeš, no to je prostě totálanálfekál demosgráca k pohledání. Hoď to hned do lampárny. Muheeeeeeee

 2. Nulo, ty seš antisociální týpek. Propaguješ imbecilitu, ňoumy a pičuríny. Pořádné názory ty nechápeš, jen pořádáš hostiny pro klepny, pomluvy a drbny co mají v hlavách vymeteno a druhej den poběží proti mě, budovat korporátní fašizmus. Styď se

  1. Nijak.
   Lampárna zrušena, petrolejová návěstidla nahradila elektrická. Už nikdo nemusí na lampárně čistit cylindry a upravovat opálené knoty.
   🚦

 3. Hele, to má bejt ta ruská ofenzíva, kterou tu před pár dny ohlásil vidlák? A těch dvanáct tisíc mrtvých jsou stateční vlastenci (tj. rusové) nebo nesvéprávní podlidé (tj. Ukrajinci)?

Comments are closed.