25 března, 2023

Lampárna na 5. nástupišti

Vítejte u nás!
Za starejch dob se při hostinách nechali obveselovat zrůdama. Tak do toho
!
Feldkurát Katz

40 thoughts on “Lampárna na 5. nástupišti

 1. Ale víme frajere. Moc dobře víme. Začne to omezením volebního práva pro údajně pro ty co neumí spravovat své věci, pak to bude pokračovat omezením ke vzdělání a zdravotní péči. No a ve finále takoví Schumacheri a podobní šmejdi budou rozhodovat o tom, kdo má a nemá právo na život. To už tady bylo. Nehledě na to, že omezení volebního práva skrze tzv. majetkový cenzus už se ozívalo z řad TOP 09 a ODS. Se divim, že nemáš na sobě uniformu u AFU a nestřílíš na Ukrajině. Na tokovéto hajzly jsem mimořádně vysazen. Toto je třeba řešit ručně a rázně. Než se to rozleze jako metastázy.

 2. Nulo, nevím proč vedeš ten svůj web o kerém, si myslíš , asi, že je něčím užitečný, ale já ti to povím na rovinu. Si užitečný jen zaprodaným cizákům, kerým alespoň chráníš blboně pře dnormálním myšlením, a normální lidi, kerým o něco de podrazíš nohya svedeš je z cesty do lampárny.

  Ty lumpe podrazáckej.

  Ty si opravdu ubožák, zacházíš s právem vyjadřování jako by to byla hospoda nebo nějakej účet, či tvůj chlívek, gde jezděj tvoje prasečácký vlaky a ty je jako přehazuješ na r(l)ůzné koleje. Nemůžu ani jeden příspěvěk a mimo toho ti tam stádo od rána do večera mele seno v hubě celej den.

  Ale je to vůbec zvláštní sociopatická úchylka. Vést web a ukájet se na něm.

  Máš svůj internotovej stát. Ty rozhoduješ, ty mažeš, no to je prostě totálanálfekál demosgráca k pohledání. Hoď to hned do lampárny. Muheeeeeeee

 3. Nulo, ty seš antisociální týpek. Propaguješ imbecilitu, ňoumy a pičuríny. Pořádné názory ty nechápeš, jen pořádáš hostiny pro klepny, pomluvy a drbny co mají v hlavách vymeteno a druhej den poběží proti mě, budovat korporátní fašizmus. Styď se

  1. Nijak.
   Lampárna zrušena, petrolejová návěstidla nahradila elektrická. Už nikdo nemusí na lampárně čistit cylindry a upravovat opálené knoty.
   🚦

 4. Hele, to má bejt ta ruská ofenzíva, kterou tu před pár dny ohlásil vidlák? A těch dvanáct tisíc mrtvých jsou stateční vlastenci (tj. rusové) nebo nesvéprávní podlidé (tj. Ukrajinci)?

Comments are closed.