8 srpna, 2022

Lokaj na koberečku

Nejprve jedno krátké video:

Pokud jste odkaz přeskočili, pak vězte, že na něm ojrohodnotný byrokrat Guy Verhofstadt sjíždí Fialu jako malého kluka za to, že si dovoluje klást odpor při tvorbě nových ojropravidel, ktrá zruší už tak okleštěná práva veta malým státům. Proč? Protože válka na Ukrajině vole! Takže než budete číst dál, pusťte si to. Trvá to jen dvě minuty.

Nejlepší není ten bruselský papaláš. Takových tam mají dvanáct do tuctu. Vzpomeňte si na Cohn Bendita, kterak přišel mistrovat Klause ohledně podpisu Lisabonské úmluvy. Nebo se podívejte na libovolné video se strážcem klimatu Timmermansem. Z nich ta arogance prostě teče jak Niagara. Normální stav. Ředitelé zeměkoule rozkazují a stále více připomínají orientální despoty.

Ale podívejte se na blyštivého Péťu. I kdyby nic jiného, tak jeho výraz stojí za to. Najednou to není ten krásně nasvícený a nažehlený premiér, který se vyhřívá v blescích fotoaparátů. Najednou je tam za debila. Sice dostal funkci, ale právě zjistil, co mu ve skutečnosti dali. Právě zjistil, že má jen držet hubu a krok.

Pamatujete, jak furt dokolečka opakovali, že jsme suverénní a nezávislá země? Tak se podívejte, jak to vypadá, když premiér hrdé, suverénní a nezávislé země dostává do držky. Nedostává tavbu od Putina, ani od Lavrova. Nedostává záhul od Siting Pinga. Dostává kartáč od přítele a spojence z největších, kterého máme následovat i do horoucích pekel (což se nám brzy vyplní)

Podívejte se na to video, pak běžte na stránky ODS a porovnejte si ten rozdíl. Vidíte dokonalý prototyp lokaje. Před plebsem si hraje na pána a pak tam v Bruseli poklonkuje kdejakému hejhulovi a nechává se od něj úkolovat.

A právě mu to šrotuje v hlavě. Jak to udělat… Když splní zadání, tak bude tady doma ukousán, protože ani mezi pražskými líbodémo nejsou všichni úplně vydlabaní a těžko budete ohlašovat super pokrok v zahraničních vztazích tím, že odevzdáte poslední zbytky suverenity. Když zadání nesplní, tak ho ukoušou ti, kteří ho dosadili.

Není to tak dávno, co nám naši pravdomluvní novináři vysvětlovali, že konečně jsme v Evropě zase slyšet, konečně se nemusíme stydět, konečně máme toho správného premiéra a ještě lepší vládu, která všechno napravila. Až s nimi budete polemizovat, pusťte jim tohle video. Pusťte jim, jak to tam Fiala má v Bruseli doopravdy. Není třeba nic dodávat. Dnešní článek jsem vlastně ani nenapsal já, ale Fialův ksicht.

Mimochodem – všiměte si – Péťa má ještě nějaké instinkty a podle toho, jak ho Verhofstadt jebe, tak se Fiala snaží ze sebe neudělat debila úplně a zřejmě se snaží rozhodování o zrušení práva veta oddálit nebo zahrát do autu. Ale zdá se, že byl protřelým byrokratem prokouknut a dostal takový kouř, že se vzmohl jen na psaní poznámek.

V této chvíli už opozice žádnou volební kampaň nepotřebuje. Stačí jen pouštět dokolečka dokola toto video. Hodí se takřka ke všemu, čím se modroptáci chlubí v placené fejsbůkové kampani. Páni kandidáti na prezidenta, vidíte to? Co potřebujete víc?

Ne, že by nám to nějak pomohlo. Máme tu dostatek voličů, kteří nevidí zlo a neslyší zlo. Dokud nebudou sedět hladoví a zmrzlí, tak prostě nepovolí. Máme tu dostatek voličů, kteří volí srdcem (a nejen mezi líbodémo), takže to dopadne jako obvykle. Ale ta Péťova tvář, když dostává pojeb, to je nejdražšší zadostiučinění v českých dějinách. Bude nás to stát suverenitu, majetky, statky… zimu, mráz a strádání. Tak alespoň tohle máme. Český lokaj na koberečku, jak ho jebou. Péťo, užij si to. Chtěl jsi s pány na led, teď to máš.

217 thoughts on “Lokaj na koberečku

 1. Základní otázka je: kam má směřovat EU.
  Bud´americký model kde jsou jednotlivé státy samostatné, mají společnou měnu,armádu,zahraniční politiku a část zákonodárství.
  Nebo společenství samostatných států, kde se budou všichni dohadovat na jednom stanovisku. Jako je nyní EU. Což nefunkuje.
  Jakékoliv dílčí úpravy nebudou funkovat a evropa míří do zapomění.
  Jednotlivé státy se musí zříci části svých pravomocí. Armáda,finance,zahraniční politika,část policie , atd.

 2. Pan Babiš by si s něma poradil. Ale tahle nula Fiala naší zem zcela rozvrátí. Sedí tam jak prvňáček ve škole který se učí abecedu.

  1. Kdepak, Babiš byl před každým zasedáním v Bruselu za siláka a byly toho plná media, ale pak všechno odkýval jak panáček. O tom se pak ovšem mlčelo.

   Bohuslav

 3. sebevdomí lokaje Fialy je na bodu mrazu a to jsou u nás tropická vedra. Jaký signál asi ted vyšle ke svým příznivcům, ti ostatní ho již odepsali jako vzdělaného člověka i jako chlapa, který který se nedokáže postavit za náš národ. Je to premier Ukrajiny nebo naší republiky………

 4. Ještě malinko zobecnění, jde vlastně o kořen situace USA- Rusko. Oni jsou dvě ekonomiky, papírová a reálná. V papírové se prachy dělají přesýpáním z hromady na hromadu a jde to rychle. V reálné se vydělává produkcí něčeho užitečného. USA udělalo strategickou chybu a rejžuje tištěním zelených kůží. Jenže teď narazilo na „primitivní“ Rusko, co vydělává na reálné produkci. Je vidět, že prachy jsou jen poukázky, zbraně docházejí, plynu je málo, s potravinami může být průšvih. A výsledek- místo spousty produce stoupají ceny.

  1. Souhlasim stimto komentřem okamžitě zesadit vlastizradnou skorumpovano vladu SPOLU Defenestraci a pozavirat na doživoti za zlo a teror ktery pacha na přikaz pokřivneho Bruselu ,Americkych Globalistu kteři zpustili 2020 Genocidu naplanovano v roce 1981 likvidaci udajně přemnožene populace na světě ze 7,5 milardy na 1 miliardu pomatenci WHO,Gates ,Fauci,Schvab,Šoroš,Rotshschild Zednaři,Liluminati,Rokefeler,Bilderberg jsou to Stataniste světa nic vic.

 5. (OT) Jedno z možných vysvětlení zvláštního tempa ruské „zvláštní vojenské operace“:

  „Jedním z Napoleonových postřehů je, že byste nikdy neměli přerušovat své nepřátele, když dělají chybu. Rusové to vědí, v neposlední řadě proto, že si v roce 1812 dali pozor, aby nepřerušili samotného Napoleona. Putin a jeho tým měli spoustu příležitostí setkat se s vůdci NATO, pozorovat je, vyjednávat s nimi a hodnotit je. Je nepravděpodobné, že jsou velmi ohromeni. Ale když zahájili svou „zvláštní vojenskou operaci“ na Ukrajině, nikdy by je nenapadlo, jak sebedestruktivní NATO bude.

  Jaké chyby? Zaprvé, Západ se svými ekonomickými sankcemi nestřelil do nohy – maďarský Viktor Orbán má pravdu, když poznamenává, že mu to vrazilo do plic . Člověk může stále kulhat se zlomenou nohou, ale rána do plic je docela vážná. Zadruhé, kdo by si v Moskvě dokázal představit, že NATO nahodí své zásoby munice a zbraní do ukrajinské černé díry v očekávání, že pokud se jim podaří dostat nejnovější zázračné zboží generálu Steinerovi , budou do Vánoc v Moskvě.

  Dobrý důvod pro Moskvu, aby to vzala pomalu – nechejte chyby, aby se vyvíjely, skládaly a metastázovaly. Děje se to samo od sebe. Přirozeně, nevyhnutelně, logicky. Není potřeba žádné vnější úsilí. Nečekaný bonus.

  Nepřerušujte…“

  Celý článek v angličtině:
  https://sonar21.com/operation-z-dont-interrupt/

  1. Pokud chce někdo pochopit současnou situaci na Ukrajině je nutné aby se vrátil o řadu let zpět k příčinám které ji vyvolaly. Velmi mi připomíná Kubánskou krizi v opačném gardu.Jde pouze o mocenské zájmy velmocí na které malé státy doplácejí, zvláště pokud se chovají jako podaní slouhové.Takovéto chvání nemá se svobodou a demokracií nic společného.Zde platí pokud neposlechneš tak uvidíš,jenom potřebují slouhy kteří budou lidem vysvětlovat co je proně důležité.Prostě nic nového,vždy jde pouze o moc a peníze.

 6. u Vlka:
  „Vlna veder tlačí evropský energetický systém na hranici možnosti.“
  Uf, to by jeden neřek, jak to ten Putin dělá?
  … no nic nemám obavy, zrovna tomu velí Fiala a ten to má pod kontrolou jako tady v Česku … a když ták, tak zaskočí Síkela!

  1. Kdyby lidi měli víc času a mohli ležet na plovárně,tam bylo dnes příjemně,tak by nepotřebovali žádné energetické systémy.Ale oni se musí pořád honit za práporem a na to je potřeba energie hodně.

     1. K video ukázce ! Je sokujici vystoupení úředníka EU. Budou si muset zvyknout na vláčné tempo naší vlády. V republice za 1/2 roku nic, žádná slibovaná změna, jen posun k horšímu. Možná se za vedení naší vlády EU rozpadne.

      1. PŘESNĚ TAK,ta arogance toho slouhy je neskutečná,Fiala ani nešpitl-ubožák,nějak přestal i rozhazovat rukama,to je premiér?Babiš by si to líbit nenechal,at už je jakýkoliv,prý nyní vedeme EU,tak houby

      2. To by byla ŠPICA aspoň by UNIE nekecala do zákonů jednotlivých států, každý stát by byl soběstačný v tom co dokáže vyrobit, nikdo by mu nic nenařizoval.
       To co chce UNIE docílit, to chtěl Hitler a byla válka. Pokud chtějí funkcionáři z UNIE peníze, tak ať jdou kopat s Cikány a Ukrajinci výkopy tam prý platí dobře, a nekecají suverénním státům do toho co mají dělat. Anglie asi toho teroru od Unie mněla dost a odešla. Je čas VYPADNOUT také.

 7. Úplně nevím, kam to dát, tak to postnu sem. Nějak jsem nezaregistroval, že by si toho zatím někdo moc všiml:

  „Čína, Rusko a Írán uspořádají cvičení v Latinské Americe
  Peking, Moskva a Teherán mají v úmyslu předvést demonstraci síly Spojeným státům na jeho „dvoře“. Tyto tři země plánují na začátku srpna uspořádat společné námořní manévry u Latinské Ameriky a Karibiku. Podle expertů to svědčí zejména o tom, že některé latinskoamerické země hodlají vytvořit vojenskou koalici proti Spojeným státům. O záměru mocností uspořádat společná cvičení v Latinské Americe se psalo v polovině minulého týdne. Jak píše stránka svobodné politické žurnalistiky The Washington Free Beacon , tyto manévry se nazývají Sniper Frontier .“

  https://www.regionalninovinky.cz/zpravy/zpravy/cina-rusko-a-iran-usporadaji-cviceni-v-latinske-americe/

  (Původně jsem to objevil na AK.)

  1. A to jako značí co? To byla v 60. létech v Ostravě, ale určitě i jinde běžná věc. Tos se vytáhl, blbe.

   Kodex webu, https://www.litterate.cz/kodex-webu/

   Vzájemné urážky jsou zapovězeny, plivanec na oponenta není argument. Diskutující zpravidla nejsou cukrové panenky a něco snesou, planoucí debata nejsou lékárnické váhy. Než něco napíšete, zvažte, zda byste svému protějšku totéž řekli z očí do očí v hospodě u piva. Jak správně připomíná náš současný premiér, i v demokracii má svoboda slova své limity – natožpak zde.

   Pamatujte se pantáto – copak to mluvíte?
   (Citát z epické básně Křest svatého Vladimíra, Karel Havlíček Borovský)

   Zakladatel

  2. Re: Libri

   Jinovatku vevnitř autobusu jsem zažíval v zimním období denodenně při jízdách autobusem na střední školu na přelomu sedmdesátek a osmdesátek. Podotýkám, že v tehdejší ČSSR.
   A pak jsem ji zažíval jako vojcl, když jsem totožný autobus řídil.
   Vytopit interiér ŠL-11 tak, aby nezamrzala boční okna, prostě za jízdy v -20°C nebylo možné. Všechno teplo se muselo pouštět na čelní skla.

   Ono to ostatně ani moc nešlo v Karosách řady 730, i když pod sedadly pro cestující přibyly dosti mohutné radiátory. V soustavě bylo vysoko přes 60 litrů vody, autobus měl motor vzadu, délku 12 metrů a od zastávky k zastávce jel velmi málokdy rychleji, než 50 km/h. A nezávislé topení, které vodu mohlo přihřívat, bylo více méně zakázáno používat kvůli úsporám nafty.

   Úhrnem váš blábol je pouze blábolem.

   1. „Úhrnem váš blábol je pouze blábolem.“

    Jak to rozpaluje niektorych tu co i len konstatovanie, ze v autobuse v Rusku bola namraza.

    Ak by to nebolo smiesne, tak je to trapne, reagovat na taku prkotinu sposobom ako Vy a Rumex acidosa. Bezny clovek by sa nad takym niecim, co napisal Libri o namraze c ruskom autobuse ani len neotrel. Tu pomaly priestupok proti mravom😂.

  3. A kde jinde byste námrazu chtěl vidět? Námraza se vždy dělá zevnitř okna. Samotné tvoření námrazy vypovídá jen o tom, že okno má teplotu pod nulou, ale nic to nevypovídá o teplotě uvnitř.

 8. Bože, jak v tom Ojroněcojakoparlamentu strašně chybí Nigel Farage. Jak ten elegantně dokázal i tohohle hňupa Verhofstadta rétoricky zadupat pod poslaneckou lavici.

 9. Nevíte někdo, jestli se vazelína a celotělové lubrikační krémy nevyrábějí z ruské ropy?
  A jestli si ČR vymohla výjimku pro dovoz ruského kaviáru na chlebíčky pro představitele EU?
  Pokud ne, pak mám opravdu velkou starost o hladký průběh našeho předsednictví.

  1. Hej, z ruskej ropy a zo ziadnej inej sa vyraba vazelina a ine (Vami spominane) kremy.
   Podobne, kaviar davaju jesetery z Kaspickeho mora iba Rusom🤣.

   „Najväčším zdrojom pravého čierneho kaviáru je Kaspické more (viac ako 90 percent celosvetovej produkcie), ďalej Čierne more, dolný tok Dunaja a povodie rieky Amur.

   Hlavnými exportérmi pravého kaviáru sú Rusko, Azerbajdžan, Kazachstan, Turkménsko a Irán.“

   1. Tenhle člověk ale vypadá hodně umanutě, a tvrdí, že pokud to ve věci zrušení jeho webu zamítnou, budou muset obžalovat jeho (buď neporušil zákon, jak ho nařkli, pak to nemohou zamítnout nebo ho porušil a pak ho musí žalovat), takže před soud se to prý dostane tak jako tak. Vrbětice prý už připravuje a budou následovat. A je to insider, ví, jak to chodí, takže uvidíme.

     1. Pan Fiala je šaša, protože jak je studovaný a k tomu všemu profesor je nepochopitelné, jak je to primitivní člověk. Měl jsem o něm vyšší mínění, jak je to vzdělaný člověk, ale vidím, že je to hlupák a jak říká Bolek, je to hňup , že mu není rovno. Pamatuji jíž nějaký pátek, ale landsmandšaftskoy kámoš partaj nepamatuji, i když jsem zažil kámoš partaj SDRUŽENÍ A DOPISOVAL SI S KAMARÁDKOU z NDR, ale pan Fiala to s tím neo parťákem přehnal, na to, že nejde s Čechy, ale je poskok Ameriky. Ať řekne v TV otevřené, jak to myslí s Čechy, když se stal zrádce vlasti České a slouží USA a EU, z nichž nic nemáme. Bral bych zpět soběstačnost, jak jsme byli z JZD a Státních statků zvyklí. Já jsem chodil už že ZDŠ jako 13 letý a na sušičce sušil obilí. Teď budeme draze dovážet nevím odkud. Ti Rusobijci by si měli uvědomit, že se celá desetiletí budovaly plynovody s Ruskem a teď najednou je to problém, když plyn kupujeme ruský, od překupníkú z Německa, a ti nás dojí o těžké finance. Ať si vláda propočte, co platí přakupňíkúm k svým názorům na suroviny, na kterých je průmysl závislý. /plyn, ropa, žel.ruda a další suroviny, které náš průmysl potřebuje, protože jen blb může říci, že se odstřihndme od surovin. Ať ti chytři z vlády řeknou, že budeme zase soběstačni ve výrobě zemědělství a průmyslu, jako v dávné době, a ať pro to udělají, co mohou. Pak to bude VLÁDA ČESKÉHO NARODA. Teď jsou to poskoci USA. Ať také zařídí konec moci Rokesfeldú v naší ekonomice a našich bankách.

      1. Je mi stydno za takovou politickou reprezentaci v evropské manéži. Takového oslovitého premiéra si zaslouží ti, kteří tuto garnituru volili, ale proč já mám chodit po evropských kanálech?

      2. Mám takový dojem z té fialové pózy jako tvrdé y, že Fialka dost dobře nerozuměl anglicky.
       Je totiž zcela něco jiného číst anglický text vlastnoručně napsaný pro pódium, a oproti tomu vést na živo oponenturu těch blbostí, co řekl Guy Verhofstadt.

 10. Mimořádná krize. Brusel navrhne, aby země Evropské unie povinně šetřily s plynem

  Kateřina Šafaříková
  před 37 minutami
  Nejen snížení termostatu v bytech a kancelářích či rychlá sprcha namísto vany. Evropská komise se v rámci šetření s energiemi chystá navrhnout povinné snížení spotřeby plynu ve všech členských státech.

  1. Já bych dala kvóty. Nějaký objem můžeš protopit za rozumnou cenu,když chceš chodit doma v trnkách,tak progresivní růst ceny. Takže když by chtěli v jedné cimře strávit zimu třeba 4 lidi,tak by na tom byly líp,mohli by topit,než single.

   1. S tymi kvotami (aj kvoli enviromentalnym problemom) to nie je zly napad. Napocitat predpokladanu spotrebu na jednotlive typy bytov a osob (sam jednoizbovy, dvoj, troj…dvojica jedno, dvoj, troj…rodina s 1,2,3..detmi v jedno, dvoj, troj…izbovom byte) a tu predavat za zvyhodnenu cenu. Vsetko navyse tvrdo zdanit ako luxus😉.

    P. S. Len sa obavam, ze kym by to takto prepocitali, bude po vojne i krize…

  2. Jj, to bude děsná bžunda, až budeme s dětma sedět v bundách, čepicích a rukavicích. A až přijdou zmrzlý domů, bude je čekat ještě větší kosa. Domácí úkoly budou psát pod peřinou při baterce, aby si trochu zadýchaly ruku.

   Jako malej jsem v r. 1970 zažil havárii horkovodu v Praze na Proseku – cca leden, únor. Kosa jak v ruským filmu. Celá rodina jsme se sestěhovali od nejmenšího pokoje, kde jsme spali nasáčkovaní na dvou sražených gaučích (2 děti a 2 rodiče); nejmladší ségra bydlela v kočárku se zvednutou boudičkou a zastlaná peřinkami.
   Ohřívali jsme se v kuchyni u otevřené plynové trouby rozhicované naplno (což už nyní nebude možné).
   Jednu noc byla taková zima, že jsme měli jinovatku na okně – VEVNITŘ. Naštěstí to trvalo jenom asi týden.

   Ti blbové, co si myslí, že se dá fungovat při 15°C, by si to měli vyzkoušet alespoň 14 dní v kuse.

   1. Ad: obcan

    „Kosa jak v ruským filmu“

    Budte korektny. Kosa je i inde a v inych filmoch, ako ruskych. Videli ste odozvy, ked „Libri“ napisal o namraze v ruskom autobuse😜

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.